REMONTY I USŁUGI PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

Remonty od A - Z ...

Tworzymy zgrany zespół ekspertów z dziedziny projektowania i realizacji wnętrz, dlatego potrafimy spełnić każde marzenie o idealnym mieszkaniu.

Zdobywane latami doświadczenie oraz profesjonalizm pozwalają nam świadczyć usługi remontowe terminowo i z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół.

Przeprowadzając kompleksowy remont mieszkania lub domu z naszą firmą, masz pewność, że zajmiemy się wszystkim począwszy od przygotowania mieszkania lub domu, wykonując również ewentualne zmiany w instalacji elektrycznej i hydraulicznej, poprzez malowanie ścian, układanie glazury, wybór materiałów, przygotowanie projektu, aż po realizację całego remontu.  

Razem z nami stworzysz przytulną przestrzeń, w której wreszcie poczujesz się dobrze!

 
 


POSADZKI I PODŁOGI


Układanie i montaż podłogi to jeden z ostatnich etapów prac wykończeniowych. Mamy w swoich realizacjach podłogi winylowe, mikrocementowe, poliuretanowe, żywiczne. Współpracujemy z ekipami podwykonawców, którzy od wielu lat specjalizują się w określonym materiale. Po naszej stronie jest nie mniej ważne przygotowanie powierzchni posadzki, która spełni odpowiednie normy.

ELEKTRYKA I HYDRAULIKA


W ramach oferowanych usług instalatorskich realizujemy: montaż i naprawy wodno-kanalizacyjne, sanitarne, grzewcze, kompletne instalacje elektryczne w tym oprzewodowanie TV, LAN oraz alarmowe. Zajmiemy się wymianą lub modernizacją rozdzielni elektrycznej, montażem gniazd włączników oraz lamp, a także uruchomienie instalacji elektrycznej wraz z niezbędną dokumentacją odbiorczą. Doradzamy w uzyskaniu
pozwoleń i warunków przyłączy.

ODBIÓR TECHNICZNY
NOWEGO MIESZKANIA


Decydując się na wykończenie mieszkania z naszą firmą możesz liczyć na nasze wparcie na etapie odbioru mieszkania od dewelopera. Dzięki temu upewnisz się co do jego stanu technicznego i unikniesz dodatkowych kosztów.

PROJEKT I ARANŻACJA
WNĘTRZ

Pomysł na wnętrze dzięki współpracy z biurem projektowym może okazać się nieoceniony. Zaoszczędzi czas i środki. Dzięki temu efekt końcowy będzie ściśle odpowiadał Twoim oczekiwaniom i co ważne budżetowi jakim dysponujesz.

SUCHA ZABUDOWA,
MALOWANIE I
TAPETOWANIE

Wykonujemy ścianki działowe, podwieszane sufity oraz inne zabudowy z płyt g/k, w tym ocieplenia poddaszy. Stosujemy sprawdzonej jakości gładzie. Malujemy wałkiem oraz natryskowo farbami najlepszej trwałości. Podejmujemy się tapetowania oklein ściennych w szerokiej ofercie materiałów.

WYKOŃCZENIE
KUCHNI I
ŁAZIENEK

Wykończenie obu tych pomieszczeń wiąże się z przeprowadzeniem prac, które także są w naszej ofercie. Układamy glazurę, terakotę, mozaikę i płytki dużych formatów. Montujemy kabiny prysznicowe, armaturę sanitarną, wykończenie silikonowe. Współpracujemy z renomowanymi pracowniami mebli, które dostarczą każdy indywidualny element wyposażenia kuchni czy salonu kąpielowego.