Zarządzanie najmem długo i krótkoterminowym w Jeleniej Górze

Coraz więcej osób, które podróżują, przyjeżdżają służbowo do innego miasta, zamiast hoteli wybiera prywatne apartamenty. Jeśli takie posiadasz i stoją puste, a Tobie brakuje czasu, aby szukać do nich lokatorów, chętnie Cię w tym zakresie odciążymy. Prowadzona przez nas agencja wynajmu mieszkań w Jeleniej Górze zajmuje się m.in. świadczeniem usług, takich jak zarządzanie najmem krótko- i długo terminowym dla klientów indywidualnych. Sprawdź ofertę naszej firmy! 

Dodatkowy zysk z najmu mieszkania 

Poszukiwanie zakwaterowania na krócej lub dłużej przez osoby podróżujące prywatnie i służbowo albo chcące zostać na dłużej w Jeleniej Górze bądź jej okolicach daje możliwość dodatkowych zysków. Nie tylko turyści poszukują apartamentu na dni czy tygodnie, w którym będą mogli komfortowo mieszkać i wypoczywać, a najlepiej – czuć się jak w domu. Firmy zajmujące się wynajmem mieszkań jak nasza zapewniają kompleksową pomoc nie tylko w przygotowaniu odpowiedniej oferty, ale także zarządzanie najmem. Oznacza to, że cała obsługa spoczywa na naszej agencji, a Ty odpoczywasz od wiadomości i telefonów o każdej porze od najemców, rozliczania pobytów itp. kwestia. 

Zapewniamy odpowiednie wyposażenie lokalu, aby przynosił Ci jak największe zyski. Wystarczy tylko, że przekażesz nam klucze do niego, a my szybko wypromujemy go w portalach rezerwacyjnych i będziemy czekać na pierwszych wynajmujących.

Skorzystaj z oferty firmy zajmującej się wynajmem mieszkań! 

Działamy zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Możesz być pewien, że proponowana przez naszą firmę obsługa wynajmu mieszkań jest usługą kompleksową. Oznacza to, że Twoje mienie jest w bezpiecznych rękach, a po każdym pobycie sprawdzamy stan lokalu oraz naprawiamy wszelkie pojawiające się usterki.

Biorąc pod uwagę stawki proponowane na rynku, odpowiednio wycenimy najem, abyś był zadowolony z dochodu. Podpowiemy Ci, jak poprawić wygląd lokalu i uatrakcyjnić ofertę. 

W ramach proponowanej przez nas obsługi związanej z zarządzaniem najmem mieści się m.in.:

  • przekazywanie kluczy najemcom,
  • sprzątanie,
  • regularny nadzór,
  • pilnowanie rezerwacji.

Zyskasz dodatkowy dochód z wynajmu mieszkania i kompleksową obsługę na każdym etapie procesu – od ogłoszenia, przez znalezienie rzetelnego lokatora aż po rozliczanie go z ustalonych wcześniej opłat.

Zleć naszej agencji zarządzenie najmem!

Myślisz o zakupie inwestycyjnym? Masz mieszkanie, które nadaje się na wynajem? Chcesz korzystnie i bezpiecznie zarabiać? Z naszą firmą zajmującą się obsługą takich zleceń możesz zawrzeć umowę na taki czas, jaki będziesz chciał. Będziemy czuwać nad tym, aby najemca przestrzegał warunków zawartej umowy.

Jeśli zależy Ci na większych zyskach z najmu, zleć zarządzanie nim agencji KARKONOSKI DOM w Jeleniej Górze!

Twój dom ... a nasza w tym głowa

Jako pierwsi na rynku karkonoskim, podchodzimy do problemu obsługi mieszkań, od zupełnie innej strony.
Nie zlecasz nam zadania. Zlecasz nam bycie właścicielem Twojego domu lub mieszkania, co oznacza, że zastąpimy Cię w każdym aspekcie opieki nad Twoją nieruchomością. Dla nas priorytetem jest generowanie zysku, przy całkowitym uwolnieniu Cię, od wszelkich problemów.